شماره 9: پست های اسپانسر شده

اگر یک وب سایت یا یک رسانه اجتماعی بزرگ دنبال کنید ، همچنین می توانید با دنبال کردن پست ها و تبلیغات حمایت مالی ، درآمد کسب کنید. اما ، این چگونه کار می کند؟ اساساً شرکت ها مایلند برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به وبلاگ نویسان و تأثیرگذارهای شبکه های اجتماعی پول پرداخت کنند. اگر یک پلت فرم دارید ، خواه یک وبلاگ باشد یا یک دنبال کننده بزرگ اینستاگرام ، می توانید پول نقد کنید.

اولین باری که یک پست حمایت مالی برای Good Financial Cents دریافت کردم ، کاملاً از من دور شد. فکر می کنم فقط 100 دلار حقوق گرفتم ، اما آن زمان پول زیادی برای من بود. بعداً ، به هرحال ، متوجه شدم كه شركتهایی كه خواهان ارسال پست حامی مالی هستند ، فقط می خواهند از وب سایت من به سایت خودشان پیوند دهند. به همین دلیل ، من شروع به افزایش نرخ های خود کردم.

این روزها ، من برای یک پست حمایت مالی حدود 4500 دلار هزینه می گیرم. بعلاوه ، من به طور واضح تمام مطالب حمایت شده را به عنوان # تبلیغ علامت گذاری می کنم تا با شرایط و ضوابط Google مطابقت داشته باشم. من همچنین فقط شرکتهایی را که از آنها استفاده یا اعتقاد دارم معرفی می کنم.

اما ، من همچنین وبلاگ نویسان را می شناسم که 20،000 دلار برای یک پست تبلیغاتی دریافت می کنند. این خیلی دیوانه است ، اما فقط نشان می دهد که چه چیزی ممکن است.

به خاطر داشته باشید ، برای انجام محتوای حمایت شده به وب سایت نیازی ندارید زیرا اگر دنبال کنندگان زیادی در شبکه های اجتماعی داشته باشید ، می توانید پول دریافت کنید. همسر من اینستاگرام بسیار بزرگی را دنبال می کند و از همه نوع حمایت مالی برخوردار می شود. او نه تنها پول نقد می گیرد ، بلکه چیزهای رایگان زیادی نیز دریافت می کنیم. ما فرش ، چراغ رایگان و پاک کننده فرش رایگان دریافت کرده ایم. او هرچند فقط چیزهایی را که دوست دارد تبلیغ می کند ، بنابراین این استراتژی برای او واقعاً خوب عمل می کند.

شماره 10: وبینارها

به ایده های بیشتری در مورد نحوه کسب درآمد اینترنتی نیاز دارید؟ استراتژی دیگر استفاده از وبینارها برای بازاریابی محصول ، خدمات یا دوره شما است. من وبینارهایی را برای ارتقا practice برنامه برنامه ریزی مالی و علاقه مندی در دوره آنلاین خود برای مشاوران مالی انجام داده ام. با یک وبینار ، شما اصولاً بسیاری از نکات و توصیه ها را به صورت رایگان - معمولاً به صورت زنده - ارائه می دهید. در انتها ، شما محصول یا خدمات پولی خود را با هدف تأمین چند معامله ارائه می دهید.

سخنران حرفه ای گرانت بالدوین از وبینارها برای بازاریابی دوره های خود در سخنرانی عمومی ، از جمله Get Booked و Paid to Speak استفاده می کند. در حالی که بالدوین در طول برگزاری وبینار خود نکات رایگان زیادی ارائه می دهد ، در پایان دوره خود را برای افرادی که می خواهند پول پرداخت کنند ارائه می دهد تا اطلاعات بیشتری کسب کنند. و در بسیاری از مواقع ، میزان فروش وی مثر است.

مهم نیست که چه چیزی را می فروشید ، راه اندازی وبینار و جذب افراد برای ثبت نام با آهنربای سرب یا تبلیغات فیس بوک کار چندان سختی نیست. هک ، اگر به اندازه کافی سخت گیر باشید ، می توانید یک وبینار رایگان در مورد چگونگی ایجاد اولین وبینار خود پیدا کنید.

شماره 11: یوتیوب

YouTube بستر دیگری است که امکان کسب درآمد آنلاین را برای افراد فراهم کرده است. اگر فکر کنید تعداد زیادی کانال YouTube در هر موضوعی وجود دارد و بیشتر افرادی که طرفداران زیادی دارند در ازای فیلم و زمان خود مقداری پول کسب می کنند.

آنتونیو سنتنو ، افسر نیروی دریایی ، متخصص مد مردان شد و از کانال YouTube خود ، Real Men Real Style ، یک تجارت میلیون دلاری ایجاد کرده است.

سال گذشته ، فوربس از بزرگترین بازیکنان صحنه یوتیوب استفاده کرد. طبق این مطالعه ، ده ستاره بزرگترین درآمد یوتیوب از ژوئن 2016 تا ژوئن 2017 127 میلیون دلار درآمد کسب کرده اند. محبوب ترین بازی کننده بنام DanTDM 16.5 میلیون دلار از این درآمد را به خود اختصاص داده است.

آیا اینقدر درآمد خواهید داشت؟ احتمالا نه. با این حال ، می توانید از طریق YouTube با استفاده از شبکه تبلیغاتی خود پلت فرم یا با دریافت پست های تبلیغاتی ، درآمد کسب کنید. اگر انجام ویدیو را دوست دارید ، شروع یک کانال YouTube می تواند یک روش جالب برای کسب پول نقد در کنار شما باشد.

شماره 12: یک انجمن آنلاین ایجاد کنید

نکته آخر و مهمترین ، شما همچنین می توانید با ایجاد یک انجمن آنلاین از طریق اینترنت درآمد کسب کنید ، اگرچه استراتژی های کسب درآمد که می توانید دنبال کنید بسته به اهداف شما بسیار متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال می توانید با یک وبلاگ یک انجمن ایجاد کنید. همچنین می توانید یک فروم آنلاین ایجاد کنید و هزینه عضویت را از افراد بگیرید. حتی می توانید یک گروه فیس بوک ایجاد کنید و از نفوذ خود در آنجا برای فروش و تبلیغ محصولات استفاده کنید.

دوستان خوب من شین و جوسلین سامز در ساختن جوامع آنلاین متخصص شده اند. آنها همین الان برای وب سایت خود دارند - Flipped Lifestyle. این انجمن به مردم نشان می دهد که چگونه یک کسب و کار آنلاین ایجاد کنند و کارآفرینانی را که به دنبال رویاهای مشابه هستند متصل می کند.

قبل از آن گروه ، آنها یک انجمن آنلاین برای معلمانی داشتند که به دنبال برنامه های درسی بودند. این احتمالاً کاملاً تصادفی به نظر می رسد ، اما نوع اجتماعاتی است که می توانید برای ایجاد و تجمع مردم در اطراف خود دیوانه کنید. اگر موضوعی است که به خود علاقه دارید و می خواهید با دیگران که همان اشتیاق را دارند ارتباط برقرار کنید ، یک انجمن آنلاین چیزی است که قطعاً باید در نظر بگیرید.

خط پایین

راه های بسیار خوبی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد و مواردی که در اینجا به آنها پرداخته ام فقط نوک کوه یخ است. اگر وقت ، اشتیاق به تقریباً هر چیز و حداقل مهارت خلاقیت دارید ، اگر وقت کافی به آن بدهید ، می توانید یک جریان درآمد آنلاین - یا چندین مورد دیگر ایجاد کنید.

زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن ، ,یک ,  ,کسب ,توانید ,آنلاین ,می توانید ,یک انجمن ,می کند ,ایجاد کنید ,، میمنبع

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری چهارم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری سوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری دوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری اول

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان با تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کرد؟

با این روش ها از کشاورزی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چگونه می توان از کشاورزی به صورت آنلاین کسب درآمد کرد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

عضله ساز مرکز اجرای انواع سقف شیروانی دستگاه تصفیه آب صنعتی varzesh33 خدمات نماشویی با کیفیت سانترال پاناسونیک و تلفن های بی سیم پاناسونیک - آریا تل تازه های مد و زیبایی مژه مصنوعی خرید ترازو باکیفیت سایت روستای فرخزاد