برای بسیاری از افراد ، کسب درآمد آنلاین یک رویای مطلق است که به حقیقت می پیوندد. اگر آنها می توانستند راهی برای کسب درآمد از طریق یک وب سایت یا یک فعالیت اینترنتی دیگر پیدا کنند ، می توانند کار خود را رها کنند تا به کارآفرینی بپردازند ، زمان بیشتری را با خانواده خود بگذرانند و در نهایت کنترل زمان و زندگی خود را دوباره به دست بگیرند.

چیز دیوانه وار این است که کسب درآمد آنلاین یک رویا نیست. من تقریباً یک دهه است که با وب سایت خود Good Financial Cents این کار را انجام می دهم. من همچنین هزاران نفر دیگر را می شناسم که به روش آنلاین خود با وب سایت ها ، دوره ها یا استراتژی های منحصر به فرد بازاریابی درآمد کسب می کنند.

حالا ، این خبر خوب است. اکثر استراتژی های درآمد آنلاین چندان پیچیده نیستند. مانند هر مشاغل تجاری ، رشد آنلاین شما به زمان نیاز دارد. شما باید مایل باشید که زمان و انرژی لازم را برای به دست آوردن ایده خود اختصاص دهید ، و حتی اگر سفر خود را آهسته انجام دهید ، به آن نیاز دارید.

اگر می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در اینجا چندین مورد از بهترین و واقعی ترین استراتژی ها را می توان در نظر گرفت:

شماره 1: Google Adsense

اگر از هر وب سایتی بازدید کرده اید ، تبلیغات Google را مشاهده کرده اید. این تبلیغات در همه جا وجود دارد و دلیل خوبی هم دارد. راه اندازی آنها نه تنها در هر وب سایت اساسی آسان است ، بلکه هنگامی که وب سایت شما بازدید منظمی از ترافیک را شروع می کند می تواند سودآور باشد.

یکی از نکات جالب در مورد Google AdSense این است که راه اندازی آن بسیار آسان است. اگر وبلاگ یا وب سایتی دارید ، می توانید برای یک حساب Google AdSense رایگان ثبت نام کنید. از آنجا ، Google یک کد منحصر به فرد به شما می دهد که می توانید آن را در وب سایت خود جایگذاری کنید. Google آن را از آنجا می گیرد ، بازدیدها و بازدیدهای صفحه و درآمد شما را از طرف شما ردیابی می کند. برای ادامه کار هیچ گونه نگهداری و نگهداری وجود ندارد ، که اگر قبلاً وب سایتی داشته باشید آن را بی دردسر می کند.

چه مقدار درآمد خواهید داشت؟ من فکر می کنم بهترین ماه من با Google AdSense طی ده سال گذشته تقریبا 5000 دلار بوده است. آن ماه شگفت انگیز ذهن من را از آنجایی که نزدیک به آغاز سفر وبلاگ نویسی من بود منفجر کرد. وقتی در یک ماه از صفر به 5000 دلار برسید ، این دنیای شما را لرزاند. برای من این موضوع باعث هیجانم بیشتر شد زیرا می دانستم راه های دیگری برای کسب درآمد وجود دارد.

شماره 2: بازاریابی وابسته

چه وب سایتی داشته باشید و چه درحال ایده پردازی برای یک وبلاگ هستید ، می توانید به بازاریابی شرکت های وابسته نیز توجه کنید. با بازاریابی وابسته ، شما با مارک ها و مشاغل در محتوای وب سایت خود شریک هستید. اگر کالایی یا خدماتی را ذکر کنید ، با استفاده از کد وابسته منحصر به فردی که هنگام ثبت نام در آن برنامه وابسته خاص دریافت کرده اید ، به آن محصول یا خدمات پیوند می دهید. از آنجا ، هر زمان که شخصی از طریق پیوند شما کالایی یا خدماتی را خریداری می کند ، درآمد کسب خواهید کرد.

به طور کلی ، شما می خواهید با شرکت های وابسته ای که مربوط به مفهوم وبلاگ شما هستند شریک شوید. از آنجا که من یک مشاور مالی هستم ، بسیاری از انرژی وابسته خود را به محصولات مالی مانند حساب های پس انداز ، کارت های اعتباری و حساب های سرمایه گذاری متمرکز کرده ام.

علاوه بر ثبت نام در برنامه های وابسته انفرادی ، می توانید در یک شبکه تبلیغاتی وابسته نیز ثبت نام کنید که تعداد زیادی وابسته مختلف را در یک مکان ارائه می دهد. به این ترتیب ، می توانید ببینید که چه چیزی کار می کند و چه چیزی با گذشت زمان کار نمی کند.

زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن ، ,یک ,وب ,وابسته ,درآمد ,های ,وب سایت ,می توانید ,می کند ,، می ,ثبت نام ,سایتی داشته باشیدمنبع

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری چهارم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری سوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری دوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری اول

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان با تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کرد؟

با این روش ها از کشاورزی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چگونه می توان از کشاورزی به صورت آنلاین کسب درآمد کرد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروشگاه ارزان خريد ساعت لباس لوازم سرگرمی ورزشی منزل فروردین ماه 2020 تخفیف دونی سئو وب دانلود رایگان تخفیفان چــــــــــــــــــــرت و پـــــــــــــــــــــــــــــرت قیمت انواع کاغذ دیواری سه بعدی آرش دانلود خرید لایک اینستاگرام رمز بازی ها