شماره 6: فروش کتاب

در حالی که صنعت چاپ و نشر قبلاً سنگین بود ، این روزها می توانید تمام مراحل نوشتن ، چاپ و بازاریابی آنلاین کتاب را انجام دهید. وب سایت هایی مانند ایجاد فضا به شما امکان می دهند بدون درگیر کردن ناشری رسمی ، کتاب خود را بارگذاری و چاپ کنید و حتی می توانید کتاب خود را از سایت Amazon.com تهیه کنید تا افراد بتوانند آن را در آنجا بخرند.

وبلاگ نویسی که من می شناسم به نام جوزف هوگ دارای یک وبلاگ موفق (کار من از خانه پول) و تجارت پر رونق انتشار کتاب است. هوگ چندین کتاب را نوشت که به صورت آنلاین منتشر کرده است تا یک منبع درآمد منفعل را ایجاد کند. او می گوید به طور متوسط ​​در هر ماه حدود 685 کتاب فروخته می شود تا به طور متوسط ​​57 دلار درآمد کسب کند. بد نیست ، ها؟

اگر فکر می کنید می توانید کتابی بنویسید که مردم مایل به خرید آن هستند ، این یک استراتژی هوشمندانه است که باید در نظر بگیرید زیرا هزینه های راه اندازی ممکن است کم باشد و به هر حال شما احتمالاً قبلاً یک کامپیوتر و نرم افزار پردازش کلمه دارید.

شماره 7: فروش سرب

راه دیگر برای کسب درآمد آنلاین جمع آوری سرنخ است. مراحل اصلی شما برای ایجاد فروش سرب باید شامل راه اندازی یک وب سایت ، بازدید از آن وب سایت و اطمینان از جمع آوری لیدهایی باشد که شخص واقعاً هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

در اینجا مثالی خوب از نحوه عملکرد فروش سرب در زندگی واقعی ذکر شده است: وب سایت دوم من ، بیمه زندگی توسط جف ، تعداد زیادی از بازدیدکنندگان را برای جستجو در وب برای یافتن پاسخ س answersالات بیمه عمر به ارمغان می آورد. در حالی که قبلاً وب سایتی را تنظیم می کردم تا خودم بتوانم بیمه عمر این افراد را بفروشم ، پردازش همه درخواستها و مشتریهای مختلف کار زیادی داشت. در نتیجه ، من فروش سرب هایی را که به جای آن جمع کردم شروع کردم.

اساساً خریداران اصلی حاضرند هزینه اطلاعات شخصی من را که از افرادی که به وب سایت من مراجعه می کنند جمع آوری می کنند ، پرداخت کنند. این یک برنده برای همه است زیرا من بابت مزایای من مزد می گیرم و بازدید کنندگان وب سایت من با کسی در ارتباط هستند که می تواند به آنها کمک کند.

به خاطر داشته باشید ، شما می توانید در بسیاری از صنایع مختلف منجر به فروش شوید - نه فقط بیمه عمر. واقعاً ، شما فقط باید یک مکان خاص را مشخص کنید ، یک وب سایت و ترافیک ایجاد کنید و ببینید چقدر می توانید برای هدایایی که جمع می کنید دریافت کنید.

شماره 8: نوشتن مستقل

اگر مهارت نوشتن و استعداد خلاقیت دارید ، همچنین می توانید برای ایجاد محتوای آنلاین پول دریافت کنید. من این کار را مانند گذشته انجام نمی دهم ، اما بسیار آگاه هستم که این جریان درآمد تا چه اندازه زنده است.

یک وبلاگ نویس که من می شناسم ، هالی جانسون ، در واقع بیش از 200000 دلار در سال برای ایجاد محتوا برای وب سایت های دیگر درآمد دارد. و در واقع ، این شش رقمی است که وی با وبلاگ خود ، Club Thrifty کسب کرده است.

هالی به من گفت که از سال 2011 شروع به نوشتن محتوا کرده است. در آن زمان ، او هنوز هم یک شغل تمام وقت کار می کرد اما برای تأمین درآمد خود به صورت نیمه وقت به صورت آنلاین محتوا ایجاد می کرد. با گذشت زمان ، او توانست نرخ خود را دو برابر و سه برابر کند تا اینکه توانست کار تمام وقت خود را برای نوشتن ترک کند. این روزها ، او به عنوان یک نویسنده مستقل بانک کار می کند و از طریق دوره آنلاین خود ، کسب درآمد بیشتر ، به دیگران می آموزد که همین کار را انجام دهند.

به گفته جانسون ، کلید ایجاد آن به عنوان یک نویسنده مستقل ، یافتن جایگاه ویژه ، ایجاد شبکه با افرادی است که ممکن است شما را استخدام کنند و ارائه محتوای با کیفیت بالا در 100 درصد از اوقات. در حالی که تعداد زیادی تابلوی شغلی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد ، او می گوید یافتن مشاغل مبتدی نوشتن در وب سایت هایی مانند Upwork.com نسبتاً آسان است.

زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن ، ,یک ,وب ,  ,سایت ,ایجاد ,وب سایت ,می توانید ,خود را ,، او ,به صورتمنبع

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری چهارم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری سوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری دوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری اول

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان با تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کرد؟

با این روش ها از کشاورزی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چگونه می توان از کشاورزی به صورت آنلاین کسب درآمد کرد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جديد ايمان بلك سيك موسسه تدریس خصوصی پویا tamireojaqgaze خرید و فروش انواع ترازوی ساتریو تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. اجناس فوق العاده آشنایی با انواع سایت خوب و مفید بیقرار خرید پارکت با کیفیت خرید اینترنتی انواع ماستیک پلی یورتان