4 روش کسب درآمد آنلاین با تجارت تزیین خود!

اگر به این پست رسیده اید ، پس حدس من این است که شما یک دکوراتور ، طراح یا آرایشگر داخلی هستید که علاقه مند است تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید! من تو را می گیرم ، دختر! من پارسال هم آنجا بودم!

در این دنیای آنلاین که ما در آن زندگی می کنیم ، سعی داشتم دریابم که چگونه کمک به تزئین افراد نیز می تواند در آن فضا جا بگیرد! قلب و علاقه من این است که بتوانم به همه مردم کمک کنم تا خانه های خود را دوست داشته و با اعتماد به نفس تزئین کنند. من از گوشه و کنار افرادی که خواهان کمک و مشاوره من بودند پیام می گرفتم.

این کشتن من بود که نتوانستم همانطور که می خواستم به آنها کمک کنم. من می دانستم که باید راهی برای کمک به آنها وجود داشته باشد. و باید راهی برای کسب درآمد اینترنتی با این کار وجود داشته باشد!

طراحی الکترونیکی اصلی ترین چیزی بود که قبلاً از آن شنیده بودم که به نظر من عالی است. اما . من یک چیز بیشتر می خواستم. من همچنین می خواستم جامعه ای از خانم هایی که دوست دارند مثل من تزئین کنند را ایجاد کنم

این دقیقاً همان کاری است که من کردم! من اکنون 2 دوره آنلاین تزئینات داشته ام و در حال حاضر یک گروه عضویت ماهانه دارم که انجمن تزئینات من است. من می توانم از طریق خانه های خود به ن کمک کنم ، این عشق واقعی من است! به عنوان یک جایزه ، من همچنین می توانم از طریق آنلاین و با انجام کاری که دوست دارم درآمد کسب کنم!

من یک کتاب الکترونیکی برای دکوراسیون و طراحان دیگر که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و گزینه های موجود هستند ، نوشتم. این راهنمای مبتدیان همه اصول را به شما می دهد تا شما را به فکر خارج از چارچوب و برنامه ریزی آنلاین خود برساند!

3 بهترین راهنمایی من برای اینکه در تجارت خود چه کاری انجام دهیم قبل از آنلاین کردن آن

چگونه می توان فهمید چه زمانی آماده حرکت آنلاین هستید

4 روش کسب و کار تزئینی خود به صورت آنلاین (و با این کار درآمد اینترنتی کسب کنید!)

دانستن اینکه کدام گزینه ها برای شما بهترین هستند

محتوای آنلاین خود را از کجا شروع کرده و برنامه ریزی کنید

داستان من درباره حرکت آنلاین و تغییراتی که ایجاد کرده ام

در اینجا یک نگاه اجمالی از کتاب الکترونیکی مشاهده می کنید .

چه شما یک طراح داخلی رسمی باشید و چه یک آرایشگر یا یک دکوراتور خودآموز ، مهم نیست! جوانا گینس مدرک طراحی ندارد و شما هم به آن احتیاج ندارید!

اگر چشم ، استعداد و عشق به تزئین دارید کافی است! اگر افرادی دارید که شما را به عشق تزئین دنبال می کنند و به شما احترام می گذارند ، این نیمی از جنگ است. اگر عشق به کمک به دیگران دارید که واقعاً خانه خود را دوست داشته و فضاهای زیبایی را ایجاد کنند ، پس در مسیر درست تجارت آنلاین تزئینات خود قرار دارید!

دنیایی که اکنون در آن زندگی می کنیم بسیار آنلاین هدایت می شود. همه کارهایی که می توانیم انجام دهیم به صورت آنلاین انجام می شود ، بنابراین چرا تزئینات نیز انجام نمی شود؟ این سوالی بود که سال گذشته از خودم می پرسیدم.

از آن زمان ، من بسیاری از تجارت دکوراسیون خود را به صورت آنلاین منتقل کردم و به عقب نگاه نکردم! من در این راه چیزهای زیادی آموخته ام و می خواهم راه هایی را که می توانید تجارت تزئینات خود را به صورت آنلاین انجام دهید و آنچه قبل از انجام این کار باید انجام شود با شما به اشتراک بگذارم!

بنابراین….

اگر شما آماده هستید که تجارت تزئینات خود را به صورت آنلاین و به مرحله بعدی برسانید ، من شما را به خواندن این مقاله تشویق می کنم این ایده ها را به جریان بیندازید و سپس شروع به اقدام در جهت ایجاد مشاغل آنلاین مورد علاقه خود کنید و در آنجا می توانید به مردم کمک کنید خانه های خود را دوست داشته باشند!

پس از پرداخت ، کتاب الکترونیکی از طریق ایمیل به شما ارسال می شود و به ایمیلی که در هنگام پرداخت از آن استفاده می کنید برای شما ارسال می شود. این در قالب PDF خواهد بود و شما می توانید در زمان خود نگه دارید و بخوانید! حتماً آن را ذخیره کنید!

زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن آنلاین ,، ,یک ,انجام ,تجارت ,صورت ,را به ,خود را ,به صورت ,صورت آنلاین ,آنلاین و ,صورت آنلاین انجاممنبع

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری چهارم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری سوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری دوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری اول

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان با تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کرد؟

با این روش ها از کشاورزی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چگونه می توان از کشاورزی به صورت آنلاین کسب درآمد کرد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

خبار نیمروزی پهنه ی کویر فروش انواع تحقیق و مقاله برای تمامی علوم بازی و برنامه SERYAL KADE عرقیات 1238 citynet خدمات تاسیساتی دادرس ایرانیان تخفیفان