اگر به دنبال الهام هستید ، دوست من میشل شرودر-گاردنر از وب سایت Making Sense of Sense به متخصص در زمینه بازاریابی شرکت های وابسته تبدیل شده است. میشل ماهانه بیش از 100000 دلار از طریق وبلاگ خود درآمد کسب می کند و عمده درآمد خود را از طریق فروش شرکت های وابسته تأمین می کند. میشل در بازاریابی وابسته به قدری موفقیت کسب کرده است که حتی دوره اختصاصی خود را به نام ایجاد حس بازاریابی وابسته نیز گذرانده است.

در حالی که میشل با تعداد زیادی شرکت وابسته در صنعت خدمات مالی کار می کند ، یکی از بزرگترین شرکت های وابسته وی یک شرکت میزبان وبلاگ به نام Bluehost است. این فقط نشان می دهد که اگر مخاطبان خود را بشناسید و با ایجاد ترافیک کافی برای ایجاد فروش ، می توانید تقریباً با هر شرکت وابسته یا کالایی درآمد کسب کنید.

شماره 3: مشاوره

روش دیگر کسب درآمد اینترنتی مشاوره است. اگر در هر زمینه ای متخصص باشید ، به طور بالقوه می توانید افرادی را پیدا کنید که مایلند به شما پول دهند تا در مورد اهداف شخصی یا شغلی خود به آنها مشاوره دهند. ممکن است فکر کنید برای مشاوره با شرکت های بزرگ به اندازه کافی مهم نیستید ، اما می توانید از نوع تخصصی که مردم برای آن هزینه می کنند تعجب کنید.

همکار من رابرت فارینگتون از The College Investor نمونه خوبی از کسی است که در یک صنعت بعید از طرف آنلاین مشاوره می کند. رابرت به من گفت که پس از چند سال وبلاگ نویسی ، چند مارک با او تماس گرفتند تا از او در زمینه رسانه های اجتماعی و بازاریابی آنلاین کمک بگیرند.

رابرت گفت که بسته به برنامه و کارش برای مدتی به طور متوسط ​​4-6 از این کنسرت ها را در هر سال انجام می دهد. بهترین قسمت این است که او یک نرخ ثابت دریافت کرد که معمولاً حدود 100 دلار در ساعت کار می کرد. و به یاد داشته باشید ، این پولی بود که او برای مشاوره به مردم در مورد بهترین روشهای استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و Pinterest برای رشد مارک های خود دریافت می کرد.

اگر می خواهید مشاوره خود را شروع کنید اما مطمئن نیستید که اقدامات بعدی را انجام دهید ، همچنین می توانید از طریق Clarity.fm یک حساب رایگان راه اندازی کنید. این وب سایت به هر کسی که می خواهد مشاوره ارائه دهد اجازه می دهد یک نمایه رایگان ایجاد کند. پس از تنظیم نمایه ، افراد شما را پیدا می کنند و جلسه ای را که برای آن پول دریافت می کنید رزرو می کنند.

شماره 4: دوره های آنلاین

اگر مهارت خاصی دارید که می توانید به دیگران بیاموزید ، همچنین می توانید یک دوره آنلاین را تنظیم کنید که بتوانید به صورت آنلاین بازاریابی کنید. دوره های آنلاین را می توانید بیابید که از آشپزی گرفته تا بازاریابی یا حتی نوشتن به صورت آزاد آموزش می دهد. هک ، من حتی دوره خودم را برای مشاوران مالی که می خواهند تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهند - فرمول رشد مشاور آنلاین ارائه می دهم.

سال گذشته ، من به دوستم جوزف مایکل از Easy Course Creation را پروفایل کردم. مایکل چندین دوره مختلف ارائه می دهد ، از جمله دوره های مربوط به یک نرم افزار نوشتن به نام "Scrivener". طی سالهای گذشته ، مایکل سالانه شش رقم یا بیشتر فروش دوره هایی را کسب کرده است که به مردم کمک می کند تا به نوع موفقیت خود دست یابند.

اکثر افراد دوره آنلاین خود را از طریق بستری مانند Teachable.com تنظیم می کنند. با Teachable ، می توانید مطالب دوره خود را بارگذاری کنید و از سیستم عامل برای مدیریت مشتری و پذیرش پرداخت استفاده کنید.

شماره 5: پادکست

روش دیگر کسب درآمد آنلاین ، میزبانی پادکست آنلاین است. من پادکست Good Financial Cents را دارم که می توانم وبلاگم را همراهی کنم و از آن بستر برای پیدا کردن حامیان مالی و تبلیغ کنندگان جدید همیشه استفاده می کنم.

من هنوز به یاد دارم که اولین اسپانسر خود را در پادکست دیدم و فهمیدم که آنها حاضرند 8000 دلار برای من بپردازند تا یک کلیپ کوتاه در ابتدای هر پادکست به مدت 90 روز قرار دهم. در آن زمان این اتفاق برای من بسیار هیجان انگیز بود زیرا مطمئن نبودم که در ابتدا می توانم از پادکست خود به این اندازه درآمد کسب کنم.

با این حال ، تعداد زیادی از مردم در پادکست های خود بسیار بیشتر از من کار می کنند. نگاهی به پادکست Entrepreneur On Fire که توسط John Lee Dumas برگزار می شود. طبق آخرین گزارش درآمد نمایش ، این پادکست در مارس 20 درآمد خالصی بالغ بر 400000 دلار داشته است. اکنون این دیوانه است.

کلید پیشروی در پادکست یافتن جایگاه ویژه ، افزایش مخاطب و سپس یافتن راه هایی برای کسب درآمد و ارتباط با حامیان مالی است. این ساده ترین راه برای کسب درآمد آنلاین نیست زیرا بسیاری از تدارکات برای نوشتن ، ضبط و ویرایش پادکست وجود دارد ، اما هنوز هم قابل تأمل است.

زندگیت رو با ایده های مختلف دگرگون کن ، ,آنلاین ,های ,  ,پادکست ,دوره ,می توانید ,خود را ,می دهد ,می کند ,که میمنبع

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری چهارم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری سوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری دوم

12 راه قطعی که می توانید از اینترنت و به صورت آنلاین در آمد کسب کنید | سری اول

تا به حال فکر کرده اید که چگونه می توان با تبلیغات در سایت خود درآمد کسب کرد؟

با این روش ها از کشاورزی به صورت آنلاین درآمد کسب کنید

چگونه می توان از کشاورزی به صورت آنلاین کسب درآمد کرد؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

طراحی وب- برنامه نویسی کلینیک ساختمانی favajam آرشیو رایگان کتاب کمیاب سایه فا عصر مثبت ایده دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. خرید اینترنتی خرید لوازم یدکی لیفتراک شرکت خدماتی کاریابی چند منظوره کهکشان